Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér vagy fekete színű...

Fehér vagy fekete színű telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Samsung Galaxy Grand Prime telefont mi a véleményetek róla? a legnagyobb problémám az hogy nem tudom eldönteni hogy fehér legyen vagy fekete ? Már 2 hete ezen gondolkozom de nem tudom eldönteni

2015. nov. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ips vagy amoled kijelzős mobilt vegyél, ez sima tn paneles, rossz a képminősége, ne vegyél ilyen mobilt, mert egy 30ezres kínai mobil is jobb nála (Doogee X5 Pro):

[link]

2015. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
35%
Ha lány vagy szerintem fehéret.Ha fiú feketét.
2015. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Nemtől, kortól függetlenül fehéret..


egy jobb boltban kézbeveszed a két színt, egyértelmű lesz, hogy a te kedvenced a fehér..


csak még nem tudsz róla.

2015. nov. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én feketét vennék, mert az nem annyira kényes. Aztán ha fehérre vágyom, veszek hozzá fehér tokot.
2016. máj. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!