Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonenál hogy kell törölni a...

Iphonenál hogy kell törölni a számítógépről rámásolt képeket? Iphone 5s

Figyelt kérdés
Múlt hónapban rátettem számítógépről egy mappát kb 8 képpel benne. Most leszeretném törölni de a telefonon nem ad olyan lehetőséget, valamint a gépen se találok. Csak kijelölni lehet őket. Előre is köszönöm!

2015. nov. 28. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha iTunes-ból törlöd őket.

De a telefonból is lehet, nem is értem, mi az, hogy nem engedi. Csak a telefon által gyárilag létrehozott mappákat nem tudod törölni, amit Te hoztál létre, amellett ott kell lennie a törlésnek.


Fotók > ezen belül Albumok nézet > jobb felül Szerkesztés > katt a mappa mellett a kis piros ikonra.

2015. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Én itt találtam meg. A szinkronizált fényképek törlése résznél.

2016. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 skerc válasza:
a készülék elökészitéséhez helyezze észak fele és akkor egy jol irányzott kalapáccsal mérjünk egy közepes erősségű ütést a készülék közepére igy minden tárolt adat megsemmisül!:)
2016. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!