Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vihetem át a telefonom...

Hogy vihetem át a telefonom teljes tartalmát egy másik telefonra?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új telefont és nem akarom hogy elvesszenek a játékok adatai, névjegyzék, képek, zenék, videók stb

2015. nov. 29. 09:56
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

A Titanium Backup szerintem megcsinálná az appokat, de ahhoz kell root.

A névjegyzéket vagy szinkronizálod Google-el, vagy exportálod, és átteszed a másik telefonra. A képek, zenék, videók vagy SD kártyán vannak (ebben az esetben csak tedd át a kártyát) vagy belső tárhelyen (akkor másold át őket számítógépre, aztán az új telefonra). Sok játék tárolja az adatokat felhőben, de a többség szerintem még nem. Ezeket a Titanium Backuppal tudnád csak átrakni.

2015. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami nem online van tárolva azokat nem tudod átteni.

Sajnos ezt droidon még mindig képtelenek vagy inkább lusták voltak megoldani.

Ami online azt meg nyilván csak letöltöd belépsz a google vagy a facebook fiókoddal és letölti a játék mentett állását.


Az összes többit, wifin, bluetoothon vagy NFC-n is át lehet küldeni. Meg ott van a felhőbe feltöltés és a gépre mentés is.

2015. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!