Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valami most a banggoodon...

Ha valami most a banggoodon akciós (38%, doogee x5po) az karácsony után is az lesz?

Figyelt kérdés
Mert most nincs pénzem megrendelni.

2015. nov. 30. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz akcios, de ne aggodj jobb ha nem veszel kinai sz@rt se most se karacsonyra. Jovo februarra meg le fog menni az ara 50%-ot.
2015. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. És osztom az előző véleményét, sz#r kínai telefont ne vegyél. Na, a különbség csak annyi, hogy ez nem sz#r, csak kedved első már b*sz*tt legalább annak utánaolvasni. Mondjuk látszik is az értékelésiből, hogy csak bef#s valami hülyeséget mindenhova.


Ár/Érték kategóriájában a legjobb telefon ami kapható, elégedett felhasználóbázissal.


Ne rendeld külföldről. Hiába akciós, úgy is rájön még a 27% áfa.


Eustock.hu -n 30 ezer forint 1 év garanciával, újonnan, másnapi kiszállítással.


Én is tőlük rendeltem a telefonom, úgyhogy merem őket ajánlani.


Ennél olcsóbban nem fogsz te használható telefont találni, csoda, hogy egyáltalán ez kapható.


Az ebayen fellelhető 15 ezres "szuper duper ultra szmártfón 18 ezer magos 150 megapixel" csodákat meg kerüld, na, azokat nem szabad.

2015. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Najó, az itteni gyökereket hanyagold. Amiben igazuk van, az csak az akció terén lehetséges.

Amit írtál telefont, ha megbízható helyről szeded és nem onnan, amit írtál, egyszóval eredetit, az minden, csak nem szar. A Doogee történetesen csak területileg kínai, államilag viszont nem.

Amit tudni kell, hogy 2 felé kinai van. Az egyik mérhetetlenül szar, a másik viszont hightech, és nincs átmenet!

Több ilyen készülék akadt a kezemben szervizesként, tudom, Miről beszélek. Gondolkodhatnának az előttem író hülyék, hogyha szar volna, meg ilyen olyan a MediaTech procija miatt, akkor használná ugyan ezt a procit a Samsung? Nézz utána, a legújabb moddellek ezt használják!

Szóval a lényeg a lényegében, hogy megfelelő forrásból ez a telefon rohadtjó!

Ha érdekel rendes beszerezhetőség, írj privátba és ezeket a barmokat zárt ki a fejedből!

2015. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A banggoodnak van EU raktárja, onnét nincs vámolás, de ha kínából rendeled, akkor is eléggé kicsi a valószínűsége.

Persze meg lehet szívni.

Az akciónak meg ne dőlj be. Ezek csak ilyen kamu akciók. Simán ugyanannyiért meg lehet kapni.

2015. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Yokimura:


"Gondolkodhatnának az előttem író hülyék"


Ha legalább el is olvastad volna amit írtam, láthatnád, hogy ugyan ezt mondtam, amit te.


üdv, második.

2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a tiedet félre olvastam, viszont lényeges, hogy honnan rendeli és mennyire biztos a forrás.
2015. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért is ajánlottam egy olyan helyet, ami megbízható.
2015. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A banggood az egyik legmegbízhatóbb kínai webshop.

Ha fingod sincs a kínai oldalakról, akkor ma a f_sznak okoskodsz itt??

2015. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket :D
2015. dec. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!