Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra milyen offline...

Androidra milyen offline GPS-t ajánlotok, ami esetleg tudja a sebességhatárokat, de fontosabb, hogy figyelmeztessen sávváltásra?

Figyelt kérdés
Románia - Magyarország - Ausztria - Németország útvonalon fogok autózni. A Google Maps úgy olvastam, csak 50x50 km-es területet enged offline menteni. Van tippetek, ti mit használtok?
2015. nov. 30. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mapfactor navigátor.

Sokat fejlödöt miota le töltötem .ingyenes offline üzenmodba lehet használni.

Pontos.cimet nem tudsz meg adni max annyit hogy " Klapka utca- Sándor utca keresztezödés.

2015. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Navigon. Nem túl olcsó, sőt kifejezetten baromi drága, de "internetes kölcsönzőkből" meg lehet szerezni.

Ez tudja a sebességkorlátokat, és szépen mutatja a sávváltásokat.

2015. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sygic ujabban tudja a sávokat is. Holnapig tart éppen egy óriási promó, 70% kezvezménnyel. Én megvettem a world licenszt 100 Euro helyett 30-ert !

A Hud es Dashcamjük is olcso holnapig.

2015. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sygic world+hud+dashcam 120 euro helyett 35 euro! Holnap lejár az akció.
2015. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Be-On-Road
2015. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A Sygicet választottam, nagyon profinak tűnik. Letöltöttem a Navgiont is, ha netán baj lenne a Sygiccel, és már úton leszek.

Azt szeretném kérdezni, hogy a sávváltási segédletet hogyan kell elképzelni? Mennyivel előtte fog szólni? Mennyit segít?

2015. dec. 1. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Már rég használtam, de a Navigon már jóval előtte mutatja, eléggé szembetűnően, nem fogsz róla lemaradni.

[link]

2015. dec. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!