Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítsen, mért nem...

Valaki segítsen, mért nem tudom gyárilag független LG G4-em frissíteni android 6. 0-ra?

Figyelt kérdés
Az LG Bridge azt írja, hogy a telefon naprakész. Ha pedig a beállításokon belül megyek a szoftverfrissítésre akkor pedig ,,hibás csatlakozás a frissítési szerverhez" ezt dobja ki.....

2015. nov. 30. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az LG még nem adta ki.
2015. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Gratulálok. Nem adta ki??

2015. dec. 1. 00:47
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Le tudod tölteni?

Nem.

Vagyis?

A hír szerint kiadta, de az LG Bridge-en még nem jelent meg, OTG-n meg főleg.

Nem bírsz ki pár napot? Nem múlik rajta senkinek az élete.

Különben is, az utólag bétának minősült verziót is csak Lengyelországban indították először, aztán vissza is rántották.

Lehet, hogy nálunk kell 1-2 nap, mire meglesz.

Én spec megvárom az OTA-t. Az a legtisztább ügy.

2015. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Ja és 1-est ledorongolni, mert 1 nappal a kiadás után még nem tudja, hát...
2015. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Különben miért várod úgy? Lehet besírsz mikor elmegy a frontkamerád vagy a wifid vagy kitudjami. Várd meg amíg mindenki felteszi és elmondják mit rontott el.
2015. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hunor László


Gyári zene alkalmazás csak nekem nem indul el?:(

2015. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van.... Utolso kommentelo! Miota frissitetted azota jelentkezik a hiba? Miben valtozott a szoftver? Jabult az uzemido?
2015. dec. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!