Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csúcskészüléket vennétek?

Milyen csúcskészüléket vennétek?

Figyelt kérdés
Milyen csúcstelefont vennétek, ha esélyetek lenne rá, és indokot is kérnék Lehetőleg. Nekem eddig csak android és windowsos telefonom volt, de eddig csak csalódtam benne.

2015. nov. 30. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az lg G4-et próbálnám ki mint IOS felhasználó illetve egy csúcskategóriás Windows phone-ra is kiváncsi vagyok mire képes.
2015. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sony xperia z5 jó választás.
2015. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én a Windows Phone-ból kiábrándultam, ugyanúgy mint az androiddal.. Volt S5-m, ami 4 hónap után tönkrement... Most van egy lumia 735-m, de ez is hasonló tüneteket produkál mint a Samsung, hogy a semmitől használat közben kikapcsol.. De muszáj lesz kibírnom még 16 hónapig, amíg lejár a hűségnyilatkozat..
2015. dec. 1. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, a samsungal így jár az ember, de attól még nem kell leírni az androidot, ugyanis Sonyn, Nexuson stabil.
2015. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiába stabil rajta, ha a dizájnja meg őskori.. A Samsungban megvan a dizájn, viszont a stabilitás nincsen.. Az összes telefonból lehetne egyet összeállítani, és akkor lenne egy olyan telefon, ami mindenkinek tetszene, de így soha sem lesz..
2015. dec. 1. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Mitől őskori a design-ja a Sonynak?
2015. dec. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért a Samsung meg Sony csúcskészüléket egymás mellé teszel.. A Samsung ezerszer szebb mint egy kocka alakú Sony..
2015. dec. 2. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek, inkább egy kocka mint egy szappantartó :D. És lehet,hogy a Samsung.g szebb, de minden telefon odaveri szoftveresen.
2015. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Én mint elkötelezett iOS felhasználó Androidból csak és kizárólag a referencia modelt használnám ha ez szükséges lenne. Az pedig ugye a Nexus sorozat. Azokon elég stabilan fut az Android, tény hogy a Google Play kínálata a mai napig kiábrándító az App Store-hoz képest. Egyébként 6S-t fogok venni.
2015. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most vettem egy 6s Plust, másra nincs igényem pillanatnyilag. Esetleg egy Note 5-öt szívesen kipróbálnék.
2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!