Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egészséges, ha egy telefon...

Egészséges, ha egy telefon akumulátorját sűrűn cserélgetjük?

Figyelt kérdés
Mivel a telefonom elég gyorsan lemerül, arra gondoltam, hogy veszek egy másik aksit hozzá, és ha szükséges, akkor csak kicserélem a lemerültet egy feltöltöttre. Nem tudom mennyire lenne ez "egészségtelen".

2015. nov. 30. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyen hozzá lehet férni az akksihoz akkor nincs gond max a hat lapnak nem tesz jót a tul sok csere bere, de a készülékben nem okoz gondot.
2015. dec. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem valami betegség, nem oszt nem szoroz.
2015. dec. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy
2015. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az ötlet nem rossz...sokan csinálják, nagy megelégedettségükre.


elvégre az a lényeg, hogy a teló mindig üzembiztos legyen...ha így, hát így.

ez nem egészséges, hanem praktikus.

2015. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a mobilnak, a hátlapjának a rögzitése viszont elkophat a sok cseréltől
2015. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Powerbankrol töltöd vagy aksit csereled sztem mindegy, nem betegszik meg a telefon, sőt az arc s hez anno talaltam külön töltőt pont erre a celra
2015. dec. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!