Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak kikapcsolva tölt az...

Csak kikapcsolva tölt az iphone? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Júniusban kaptam a szüleimtől egy iphone 4s-t. Hat hónap garancia lenne rá, de ahol megvették, a garanciás papírra azt írták hogy 2014 júniusában vettük. Ha visszavinnénk semmivel nem tudnánk igazolni hogy ebben az évben vettük, szóval semmi garancia nincs rá. Dobozt sem kaptunk a telefonhoz, csak egy töltőt. Hiába mondtam nekik hogy normális boltba vegyék meg, mondjuk a MediaMarkt-ba. De nem, ők mentek a fejük után. Körülbelül két hete, a telefon csak kikapcsolva tölt. Délután megyünk el iphone szervízbe, papírok nélkül is megcsinálják? Igazolványt kell vinni vagy valamit? Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2015. dec. 1. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha szerencsések van igen megcsinálják, de sajnos a leírtak alapján az is jogos lenne a részükről, hogy csak pénzért csinálják meg. De nem gondolom, hogy sokba kerülne, mivel a 4s mar nem a legújabb széria, viszonylag olcsó az alkatrész és a javittatas. Azért máskor érdemes figyelni milyen dátumot írnak a garanciás papírra:-)
2015. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem voltam ott a vásárláskor, az unokatestvéremnél voltam. Egyébként én nem is láttam mi van a papírra írva, mert elrakták, de most megkerestem és akkor láttam hogy 2014-et írtak. Tudom hogy pénzbe kerül, mivel nincs rajta garancia, csak arra vagyok kíváncsi hogy mit kell magammal vinnem:)
2015. dec. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!