Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a feloldó...

Elfelejtettem a feloldó mintát mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mindenhogyan be próbáltam húzni de nem jó sehogy sem,és már nagyon kezd idegesíteni és még a gmailt sem tudom (Vodefone785)
2015. dec. 1. 15:29
 1/6 Tengor ***** válasza:

Csinálj egy gyáriviszaállítást rajta. Az adatok egy része elveszik, de legalább megint működőképes lesz.

Ezen kívül légy körültekintőbb az olyan adataid megjegyzésével kapcsolatban, amik ilyen eszközökhöz kapcsolódnak.

2015. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát persze :D hogy lehet elfelejteni valami olyasmit, amit naponta 10-20x használsz? vagy csak havi 1x szoktad feloldani a telefont? vidd be a vodafone-hoz, ha igazolod, hogy a tiéd, biztosan segítenek.
2015. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De,nem tudom hogy kell így feloldó mintán kereszül:(

És nem rég kaptam,még kártya sincs bent :D

2015. dec. 1. 15:34
 4/6 Tengor ***** válasza:
Feloldó mintán keresztül sehogy. Felmégy a netre, megnézed a leírást, hogy hogy kell gyári visszaállítást csinálni és annyi. Valami gombkombináció lesz.
2015. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Kérdezd meg a tulajdonosát, ő tudni fogja.
2015. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trevor. ***** válasza:

Pont emiatt váltottam át a mintáról PIN kódra. Sokkal jobb megoldás és nincs ilyen hülye korlátozás.

A DPS Dream 9-nél még recovery menüből sikerült a wipe data factory, de az azutáni Concorde Tab One tabletemet vissza kellett küldenem szervizbe, mert nem volt rajta recovery mód...

2016. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!