Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a viber háttérben?

Miért nem megy a viber háttérben?

Figyelt kérdés
Huawei P8 Lite okostelefonom van és a viber nem megy a háttérben. Mikor hívnak nem is jelzi csak ha bemegyek a viberbe akkor írja hogy volt 1 nem fogadott hívásom. Mit kell beállítani hogy jó legyen? Előtte samsungom volt ott ment rendesen. Igaz azon 4.4 android volt.

2015. dec. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni az energiagazdálkodás beállításait. Nekem sony esetében az energiatakarékos STAMINA módnál kikapcsolja az adatkommunikációt, és csak a hívásra meg smsre figyel, hogy hosszabb legyen az üzemidő, email meg viber nekem is csak felébresztés után jelent meg. Ezt testre lehet szabni elméletben itt is, vagyis, hogy az adatkommunikációt ne korlátozza. Vagy pedig add hozzá a kivételek listájához, hogy használhassa az adatkommunikációt készenléti módban is. Remélem segítettem.
2015. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azta köszi a választ, beadtam a kivételek listájába, és máris okés a helyzet! (telefonkezelő -> energiagazdálkodási lehetőségek -> kivételek)
2016. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzeSo válasza:

Üdv!

Nekem is ez a problémám (nem küld értesítést a viber) ugyanezzel a készülékkel (Huawei P8 Lite).

Melyik beállításnál tudom ezt megoldani?

(A viberben is és az alkalmazásinformációs ablakban is azt írja, hogy jöhetnek az értesítések, de nem jönnek).

2016. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problémám, és ma megtudtam csinálni. Először is, bemész a Telefon kezelő alkalmazásba ami ugye alapból van a telefonon. Utánna rámész,a ,,hátralévő"-re. Azon belül a védett alkalmazásokba és bepipálod a vibert. Ennyi.
2017. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikaa1 válasza:
Nekem Honor-om van, nálam a következőképpen lehetett beállítani: Beállítások - Energiatakarékosság - Védett alkalmazások - Viber kijelölése
2017. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!