Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha otthon vagytok akkor...

Ha otthon vagytok akkor folyamatosan be van kapcsolva a telefonon a WiFi?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor kapcsolódtok ha használjátok is? Pár napja vettem egy routert és kíváncsi vagyok, hogy ki hogy használja. Én csak akkor nyomom be ha elmegyek WC-re vagy reggel/este fekszek az ágyba. Használat után ki is kapcsolom a telefonon.

2015. dec. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefont nem kapcsolom ki soha. Ha itthon vagyok akkor napközben megy a wifi, hogy a skype, stb. menjen rajta. Délután, este kikapcsolom, mert akkor inkább a magánéletemre szeretek figyelni, nem a telefonra. Ha nem vagyok itthon napközben akkor a mobilinternetet kapcsolom be.
2015. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig megy nekem. Minek kapcsolgassam? Akkor kapcsolom ki telón a wifit, ha elzúzok otthonról. Ha ír valaki, akkor azonnal megkapom ottnon, stb.
2015. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem kapcsolgatok rajta soha semmit, egyedül az adat roaming van tiltva a telefonon.


A magánélet védelme este 11 és reggel 9 óra között történik, olyankor nem fogadok hívást és üzeneteket, de ez automatikus.


Nem tamagocsi ez, hogy én kapcsolgassam állandóan. Aksi időben tökmindegy (vagyis nem mindegy, de nem nyerek vele annyit, hogy jelentősen tovább használhassam), akkor meg minek.

2015. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy soha nincs kikapcsolva a telefonomon a wifi. Idegen hálózatra magától nem kapcsolódik fel, otthon és melóban automatikusan rácuppan a hálózatra, hasznos néha ha jelzi, hogy e-mailem jött, vagy bármi egyéb alkalmazás üzenőrendszere. Nem létszükség azonnal értesülni róla, de ha adott a dolog akkor miért korlátoznám.
2016. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!