Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elégett simkártya, hogyan...

Elégett simkártya, hogyan igényelhetek újat?

Figyelt kérdés

Olyan problémval fordulok újfent az internet népéhez, hogy vásároltam egy iphone 5S készüléket majd mire megjött, a régi telefonomat elég nagy kár érte.. nem részletezném, hogy hogyan történt.


Voltam bent a mobilszolgáltatómnál, ahol is azt mondták, hogy csak a számlatulajdonos/kártyatulajdonos igényelhet új kártyát.


NA most ezzel annyi a problémám, hogy édesapám nevén van a telefonszámom,( amin egy MIX [3550Ft/hó] és egy 1990Ft havidijjal rendelkező mobilinternet előfizetés van )akit sajnos már egy ideje nem láttam.


A kártyalemondásához is rá van szükség, igyhát perpill havi 6000Ft megy a semmibe el, aminek jobb helyet is tudnék keriteni, minthogy ezeket a majmokat etessem.


Ha valaki valami ötlettel vagy tanáccsal tudna szolgálni, azt igencsak megköszönném.



2015. dec. 3. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lőve ezzel. Mivel szerződés van aláírva a faterod nevére, ezért ő a szám tulajdonos eredetileg. Ez olyan, mintha egy talált telefonnal mennél be, hogy az a tied. Nem tudsz mit tenni, fel kell keresned a fatert. Szerintem ha ő besétál a szolgáltató másik üzletébe valahol máshol, akkor le tudná mondani.

Én még megpróbálnám, hogy bevinném a papírokat, amik a szerződéssel jártak, a sim foglalatot (vagymit, azt a kártyát, amiből ki kellett törni a simk-et) és vinnék papírt arról is, hogy az az apám és nincs idelye erre. Ha az ott dolgozókban van egy kis emberség, akkor adnak egy másik sim-et.

2015. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, azon töpregünk, hogy mivel a weboldalon azt irják, hogy telefonon keresztül is lelehet mondani a szerződést illetve, postai úton is, igy egy édesapám által aláirt lappal megpróbáljuk felmondani a szerződést, majd a saját nevemre újat igénylek.


Jobb ötletem nincs sajnos.

2015. dec. 3. 18:09
 3/4 anonim válasza:
Nem hinnem! A ferjeme is kiegett es masnak semmi felekepp nem ad a telenor szamot csak annak aki neven van! Pedig o kulfoldon vam es meg nekem sem akarjak kiadni!
2015. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meghatalmazással meglehet oldani.
2016. jan. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!