Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy snapchaten screenshotolta vki a képet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Megfenyegeted hogy mondja el.
2015. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Az egyik osztálytársam mondta reggel, hogy ő megkeresi az iskolatársát mert nagyon zavarta, hogy screenshotolta a képeit snapchaten
2015. dec. 3. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen komolyan mondom. Ha azok a bitek elhagytak a telefonod, a sorsukrol semmi informaciot nem tudsz szerezni. Ez nem papir, hogy a fenymasolas utan percekig melegebb marad.
2015. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugyanugy ahogy azt sem tudod mikor fenykepez le teged az utcan, mert nem marad semmi nyom.
2015. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Lehet tudni, hogyha csinált képernyőfotót.

2 féle képpen is:

1. Ha közvetlenül küldted a képet,akkor kapsz róla értesítést, ha csinál screenshotot.

pl: "xy took a screenshot!"

Ha félrehúzod a chat részre, látni is fogod: [link]


2. Ha 'My Story'-ba raktad ki, és azt screenshotolta valaki, arról nem kapsz értesítést. Viszont ha megnézed hogy kik nézték meg, a neve zöld színnel lesz kiírva és lesz mellette egy zöld kis jel is:

[link]

[link]

2015. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Es olyankor mi van, ha repulo uzemmodba teszem, screenshotot nyomok, kitorlom a gyorsitotarat, majd visszakapcsolom?
2015. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom, de őszintén szólva nem hiszem hogy túl sokan csinálnának ilyesmit. Sőt... :D
2015. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
eljen a naivitas:D
2015. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 4. 20:21
 10/10 Imrici ***** válasza:

Csak egyet nem értek!

Tudom én vagyok a bunkó.

Ki mit csinált az ő mi lónak a faszájával?

Fiatalok! Fiatalok! Egyszer még lesztek ti is öregek!

Adja az ég!

2015. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!