Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon tárhely problémák?

Urself kérdése:

Telefon tárhely problémák?

Figyelt kérdés
Kb 3 honapja van egy 32gb-os sd kartyam.Minden jo volt vele mukodott. Csak 8gb-ot hasznalok belole , de egyszercsak a telefon ugy dontott h nincs hely. Es most azt irja folyton mindemre h nek lehet letolteni mert nincs eleg hltarhely de mikor megnezem kiirja hogy 25GB szabad hely van. Az alaperteomezett hely az sd karzya. Mi lehet a baj? :o

2015. dec. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Raktál már rá több adatot,mint 8 GB ? Ha igen,renden volt minden ?

Én netről rendeltem szintén 32 GB-os kártyát,látszatra annyi volt,PC is annyinak látta,csak hát mégse... kb 8 GB. NET-en olvastam erről.hogy "ügyes" emberkék bele tudnak piszkálni,és mint esetünkben egy 8-ast 32-ként el lehet adni. Ha gondolod,próbáld formázni,vannak a NET-en teszt progik, de szerintem az lesz,amit írtam.

2015. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, volt már több is rajta. Letöröltem egy alkalmazást majd mikor le akartam tölteni (play áruházból) nem volt elég hely. Megnéztem hogy ha beteszem pc-be a kártyát jó-e és igen! Sikerült rátelepíteni jó pár videót. Szóval elképzelhetőnek tartom hogy vagy a telefonnal van baj, vagy a play áruház nem működik megfelelően :(
2015. dec. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!