Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lassan tölt, és gyorsan...

Nagyon lassan tölt, és gyorsan merül a telefon?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy S3 Neo telefonom, kb másfél hete vettem bele egy új aksit, olyat mint a gyári, de nagyon gyorsan merül, ha leszedem 100%-ról, és nem csinálok vele semmit, kb 1 óra alatt merül 6 %-ot, ha használom akkor pedig méggyorsabban merül. Tölteni is nagyon lassan tölt. Az eredeti töltő van meg, ami kicsit lötyög benne, így mindig neki kell valamit támasztani hogy érintkezzen és töltse, de akkor is nagyon lassan tölt. Van egy másik töltő is, az nem lötyög, de az nem is tölti. A telefont kb. 1 hete factory reseteltem, tehát nincs rajta semmi, csak facebook és messenger.

2015. dec. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz az akku vidd vissza
2015. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy fos.honapok ota kuzdok vele.2x jart emiatt szervizbe. Vegul akksit csereltek.egy darabig jo is volt.most ujra xar es naponta 2-3* kell toltenem.soha tobbet samsung.
2016. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól a samsungok, valószínűleg egy hibás darabot fogtál ki. Kevés ilyenről hallottam még.
2017. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PL a sony-t sokan szidják. Nekem k310i megjelenése óta csak sony-m van és még sosem volt rá panasz. Jelenleg még M2-m van.
2017. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!