Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnet...

Miért nem működik a mobilnet a Galaxy S3-al?

Figyelt kérdés

A felül lehúzható kis menüsávban nincs lehetőségem az adatforgalom be-, vagy kikapcsolására, és a telefon nem is használja a mobilnetet, azonban ha sokáig nem kapcsolom ki a telefont, akkor kb egy hónap múlva megjelenik a kis H betű, és működik minden, a következő kikapcsolásig, amikor újra csak wifin keresztül tudok netezni. Mi lehet ennek az oka?

Próbáltam frissíteni, de azt írja nem talál frissítést, jelenleg Android 4.4.2. fut rajta.

Internetről rendeltem, megbántam, de most nem tudom mit tegyek.



2015. dec. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az értesítési felületet magad tudod testre szabni, lehet, hogy alapjáraton nincs ott az adatforgalom ki/bekapcsolása. Ezt a Beállítások > Saját eszköz fül> Kijelző > Értesítési panel menüpontban tudod beállítani, amennyiben eredeti Samsung rom található a telefonon.

Viszont S3-ra nem jött hivatalos KitKat (4.4) frissítés, így kérdéses, hogy nem-e valami custom rom van-e rajta.

2015. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik magyar szolgáltató SIM kártyája van benne? Ha igen, a Beállításokban látja-e ezt és a hálózatot? Be vannak ezek állítva? Nézd végig a menűt. Ha sehol semmi, akkor van vész, le kellene cserélni rajta a szoftvert.
2015. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Kinából rendelted, nincs EU-s beállítása. Így jártál.
2015. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy kalóz Google van rajta, a kinaiak NEM veszik meg a licenszet és ezeket a tableteket, mobilokat letiltja a Google.
2015. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!