Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire 626, Alcatel Idol...

HTC Desire 626, Alcatel Idol 3 (4.7), LG G4c, Sony Xperia M4 aqua közül melyik ajánlanátok megvásárlásra? Milyen érvek szólnak egyik és másik mellett és milyen ellenérvek? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezek között gondolkoztam,mármint xperi M4,HTC 626,Alcatel idol 3 (5.5),+még kettő!

Alcatelt nem merek venni,van 1 Alcatelem nincs 2 éves de k urva lassú. Xperia-t a parom ajanlotta mert vizálló:D nem mintha merülnék:DMost HTC,Samsung A7,meg Hauwei P8 lite között vacilálok:DDe én tesztvideókat szoktam megnézni,illetve boltba körülnézni,.szerintem függ h ki mire használná

2015. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem idol 3 (4.7)-em van, és nem lassú ! Fél éve használom, de semmin nem kell gondolkoznia, mindent azonnal megnyit/bezár, nagyon pörgős. Valószínűleg a másfél giga RAM-nak köszönhető. Kamerával is meg vagyok elégedve, szép képet csinál és videó is full hd. A másodlagos kamerája se rossz (természetes fény azért ajánlott, mert kicsit mákos képet csinál villanyfénynél). 1 hibája van, hogy kevés a belső memóriája. 8Gb de ugye nagyrészét elfoglalja az andoid, nagyjábol 3 Gb marad, amit pik-pak tele lehet pakolni. Ha játszani is szeretnél akkor nem ajánlom.
2015. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem Idol 3-ra írtam h lassú,hanem a saját alcatelemre
2015. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drk91 válasza:
sokan írták véleményben más oldalaokon hogy a sony xperia m4 aqua igen kevés felhasználható memóriát ad (8 gigából csak 1,4 gigát lehet felhasználni..)
2016. márc. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!