Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo - Ideapad Miix 300...

Lenovo - Ideapad Miix 300 segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat gondolkodtam hogy notebook-ot vegyek vagy tabletet, és most rátaláltam a 2 az 1-ben megoldásra: tabletek, dokkolóval. Aki esetleg nem tudja, a dokkoló egy tartozék a készülékhez, jelen esetben egy billentyűzet, touchpad-el. Szóval igazából egy mozdulattal notebook-á alakítható. Nem nagyon akarnék 80.000 fölé menni, így találtam rá a Lenovo Ideapad Miix 300-ra. Látásból tetszik, csak éppen kevés vélemény és review van az interneten róla (1-et se találtam), és nem igazán tudom, hogy hogyan kapcsolódik a dokkoló a táblagéphez. Ez azért lenne fontos, mert pl. a Lenovo Miix 2-nél a táblagép BELEtehető a dokkolóba, és stabil helyen van, nem lehet előrébb vagy hátrébb hajtani. Na ez az, amit el szeretnék kerülni. Én CSATLAKOZTATNI szeretném a dokkolóhoz, hogy olyan szögbe hajlíthassam, amilyenben éppen kellemes nekem. Ha valaki találkozott ilyen készülékkel vagy esetleg van is neki, kérem segítsen, mert a hajlíthatóság nálam nagyon fontos lenne!

És persze ha valakinek van másféle 80.000 körüli dokkolós tablete, ami neki bevált ÉS HAJLÍTHATÓ, az is írhat! :3



#billentyűzet #tablet #táblagép #technika #dokkolás #lenovo ideapad miix 300 #ha-ezt-is-elolvasod-nincs-életed-már-bocs
2015. dec. 5. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!