Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "not enough icloud storage...

"not enough icloud storage available" üzenet, pedig van hely! Miért?

Figyelt kérdés

"this iphone cannot be backed up because there is not enough icloud storage available"


Ezt az üzenetet vágja a telefonom az arcomban minden nap. 1,2GB szabad hely van iCloudon. A biztonsági mentés önmagában 1,1GB-t foglal, tehát akár 2x is felférne elvileg.


Ez valami rossz reklám hogy fizessek elő nagyobb tárhelyre vagy mi? Tud valaki megoldást (nem, nem a szinkronizálandó dolgok mennyiségét rá akarom csökkenteni mert van még hely)? Google-n nem találtam értelmes választ.


2015. dec. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ez reklám. Nekem is mindig beadja, pedig 5-ből 5GB szabad tárhelyem van iclouban. :)
2015. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy a 2*1,1=1,2 egyenlet sehogy nem jön ki.
2015. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam. 1.1Gb a bizt mentés, email, appok és egyebek nélkül. Ezt már beleszámolta a foglalt területbe és van még 1,2 Gb helyem.
2015. dec. 7. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!