Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kevés a tárhelyem!? Pedig...

Kevés a tárhelyem!? Pedig csak három alkalmazásom van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok letolteni mivel azt irja h nincs eleg tarhely ami nem igaz!! 8 mb-ps kartyam van, azon egy mega foglalt... az osszes alkalmazasomat kitoroltem, csaka youtube a facebook es a messenger maradt. A vibert letoroltem majd vissza akartam tolteni de nem engedi!!! mi a baj?? Valakivel volt mar ilyen?? kepeim osszesen 60 van... huawei ascend g630
2015. dec. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb, hogy most ami van rajta képek, videók stb... azokat mentsd le a gépre vagy ahova tetszik és csinálj egy gyári beállítás visszaállítását. Ja és ui:Ha android a telefon ott sem árt a vírusirtó.
2015. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, mint az első. De tényleg mindent ments ki. És keress rá arra, hogy hauwei ascend g630 hard reset. Előre szólok, hogy semmilyen beállítás sem fog megmaradni.
2015. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!