Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Iphone 6?

Iphone 5s vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os es nem tudok dönteni. Vagy most karácsonykor 'veszek' egy 32 GB-os Iphone 5s-t, vagy megvárom a ballagót és veszek egy 64 GB-s Iphone 6-ot. Nem a 'menőségre' megyek, meg a 'legjobbra', hanem jó lenne már egy jobb teló. Szerintetek? (Számomra jó mind a kettő)

2015. dec. 8. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább várj. én ebben a sorrendben váltottam, bár nem terveztem, az 5S is nagyon bejött, de lehetőségem volt váltani, és éltem a lehetőséggel. üzemidőben sokkal tovább bírja a 6, kamerában is jobb, ujjlenyomatolvasó is pontosabb, ami így gyakorlatban igazán szembetűnő, de nyilván emellett elmondható a sablon is, hogy gyorsabb meg ilyenek.
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Az a hibám, hogy nem tudok várni:D így voltam ezzel a telómmal is és megbántam... De megfogadom a tanácsod, és megpróbálok várni:)
2015. dec. 8. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várj. Ha számodra mindkettő megfelelne, akkor az 5s is jó. A szüleid is biztos jobban örülnének neki. 14 évesen szerintem felesleges az i6. Az iPhone 5s is bőven jó telefon még.
2015. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lakatos Krisssztofer válasza:
Jobb telefon minek? Hogy a Facebookra? Az IPhone 5s stabilabb mint a 6! Jöhetnek itt az okoskodók ez tapasztalat! Úgyan is 6-om volt, 3hét után megette a gyári töltőt egyszerűen nem töltötte, aztan vettem egy újat majdnem 10k ért. 2-3hét után az is elromlott! Elvittem egy szervízbe nem tudtad vele semmit csinálni azt mondtad küldjem fel az Apple-hoz. Na igy vegul sikerult megszabadulnom tole es vissza valtottam I5S-re ami tokeletesen mukodik ! Tudja ugyan azt mint a 6, mert "amivel tobbet tud" azt nem nagyon lehet kielni csak ha nem valami nagy jatekos vagy de gondolom nem telefonon akarod porgetni a gta5-öt! Szóval én személy szerint 5S-et ajánlom!!!
2015. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!