Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows-os vagy androidos...

Windows-os vagy androidos táblagépet vegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én mondjuk egyiket sem vennék, nekem iPad-em van. windows-ossal nekem személy szerint az a bajom, hogy notebook helyettesítésére kevés, tabletnek meg sok, az androidos tabletek meg csak szimplán nem jönnek be(iPad előtt egy első nexus 7-esem volt). szerintem szubjektív, melyik a jobb. ki kell próbálni a kiszemelteket, és csak te tudod eldönteni igazából, melyik áll hozzád közelebb.
2015. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kread385 válasza:

Mindenképpen android.

Sokkal kényelmesebb, elvileg többet tud, és a windows szinte semennyire sem személyre szabható.

2015. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
áhh, végülis csak kap egy komplett asztali w10 oprendszert, de nem lehet testreszabni...ugyanmár...
2015. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!