Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Ebay-on árult Iphone 5s...

Az Ebay-on árult Iphone 5s 75. 000-Ft-ért az igazi? Nincs benne átverés?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyreszt valoszinuleg nem igazi.


Masreszt attol fuggetlenul, hogy igazi-e, megfogjak a vamon. Befizetsz 30e jo magyar forintot, mielott egyaltalan megnezhetned hogy hamisitvany-e.

2015. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 75.000 Ft az fix ár vagy licitálós?
2015. dec. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az EU-n belülről megy akkor nincs vám.

Lehet igazi 75 ért. Én a 6s kiadása elott adtam el a fél éves 5ösömet teljesen hibátlan állapotban. Azóta ugye kint van a 6s, a használt árak kocsit lentebb mentek. Meg persze függ attól hogy milyen állapotban van.

Viszont az hogy nem átverés e? Mindig benne van a rizikó. Nézd meg mennyi és milyen feedbackje van az eladónak, miket adott el stb. Én vettem többször is telefont ebayen, és adtam is el 100ezer + értékű telefont, és soha semmilyen probléma nem volt.

2015. dec. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. A 75.000 fix
2015. dec. 11. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!