Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van az, hogy a Snapchate...

Mitől van az, hogy a Snapchaten felvett partner nem elérhető?

Figyelt kérdés
Tehát, felveszek valakit, és nem kapom meg az ő képeit, videóit. Ez olyan mintha nem is használná. Pedig mindennap használja. Üzenetet sem tudok neki küldeni, mert "Failed to send" jön vissza. Olyan mintha blokkolt volna, de nem. Sok ilyen van nekem akit nem tudok elérni. Nem hiszem, hogy beállítási probléma, mert sok elérhető és mennek a videói. A blokkolás is kizárt, mert egy másik fiókkal is felvettem néhányat és a helyzet ugyanaz.

2015. dec. 11. 08:55
 1/1 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van es en sem ertem!! Mit lehet ezzel csinalni?? Lehet h ez rendszerhiba es akkor szolni kene a szerkesztoknek?
2015. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!