Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dolgokkal könnyíthetem...

Milyen dolgokkal könnyíthetem meg a mindennapjaimat egy okostelefonnal?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam meglepem magam egy komolyabb telefonnal karácsonyra és érdekelne milyen alkalmazásokkal lehetne könnyíteni a mindennapjaimon. Pl. megy a wifi a telefonon, de elmegyek otthonról a hálózat megszakad és nem veszem figyelembe, de az aksimat meríti. Ilyenkor figyelmeztethetne, hogy kapcsoljam ki. Ilyesmikre gondoltam.

2015. dec. 11. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Androidos alkalmazásokra gondoltam.

Még pár ötlet:

Jelezhetne...

- Minden héten szemétszedés napján.

- Magas pollentartalom esetén az adott területen.

- Rendszeres vízfogyasztás miatt.


De nem csak jelzésekre gondoltam, mindenféle ötletet szívesen meghallgatok! :)

2015. dec. 11. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:

nem rossz ötlet..

a jelzések részére ott a naptár opció, ott bármit bármikorra beállíthatsz..

a wifi is beállítható, hogy kikapcsol, ha nincs észlelhető térerő, és újra kell indítani, ha valamit szeretnél..

gondolom tudod nélkülem is, hogy esetleg netes kártyát is kérhetsz..ha fontos..ha nem, akkor elég az otthoni wifi(vagy ha valaki megadja a jelszavát)

csak jobb telóval lepd meg magad, mert azzal nincs olyan, hogy ezt sem tudja, azt sem tudja..persze ezek száz felé vannak, illetve jóval felette, de megéri..

ha szabad javasolnom(bár ezt nem kérted) nagyobb élmény az 5,5 coll körüli kép..vagy 6"..Sony, LG..ezek már hasítanak, mint a szél, atomerős akksival..


összeírod mit szeretnél, aztán ha megvan a teló, böngészed a piacteret..mindenre van valami.

2015. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl gyors a fejlődés. Azt hisszük, hogy már mindent tudunk, pedig nem. Négy éve van simogatós telóm, de mindig akad valami új lehetőség. Persze ehhez telefont is kellett váltani, mert a régebbi(belépő minőségű telefon) már sok lehetőséget nem képes kezelni.


Ha teheted, ütős telefont vegyél, azzal évekig szöszmötölhetsz legnagyobb örömödre.Azok már mindent tudnak, azt is, amiket szeretnél, és amiket még nem is tudod, hogy szeretnél.

2015. dec. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy J5 telefonom van, nemrég vettem.

Egy erős középkategóriás telefon kellett és nem csalódtam benne.

Többet nem szerettem volna költeni rá, mivel nem játszok telefonon, csak PS4-en, de szerettem volna jó kamerát és kijelzőt hozzá, ami ebben a telefonban nagyon jó, akksija a Snapdragon energiaütemező alkalmazással akár 2 napig is kihúzza.


Lényeg a lényeg szeretek kicsit játszadozni a fantáziámmal és a technológiával, ezért is érdekelnek az ilyen dolgok.

2016. jan. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!