Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted jó lenne ha a...

Szerinted jó lenne ha a Mikroszoft vagy Nokia Luminyára fel lehetne tenni az iost?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hej de jó is lene, legaláb tudnám a telefonrúl is irányíttani a kombájnt.
2015. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért poénkodsz. De ok, akkor szerinted jó lenne. Te kombájnoznál vele.
2015. dec. 11. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Azért egyedi az alma. Beleuntam még régebb, de most 6-ra visszaváltottam. Ha nem is szaggat a droid akkor elég ótvar kinézete van. Másik, nem lehet a ratyi appok mellett elmenni. Amúgy jók a Windows telefonok, de ott is a csúcskategória nem éri meg...
2015. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek baromira nincs realitasa. Az Apple azert tudja eladni a tularazott telefonjait (sokkal gyengebb hardware van benne, mint a hasonlo aron adott konkurenciae), mert iOS van rajta. Szoval az o erdeke az, hogy ne legyen mas telefonon iOS.

A Microsoft egy idoben meg meg is tamogatta a Lumiakat, konkretan veszteseggel adta oket, csak hogy piacot szerezzen a mobil oprendszerenek. Ugyanezen cel erdekeben tette tonkre a Nokiat (Steven Elop a Nokia elott es utan is MS alkalmazott volt) es vasarolta fel, nem keves penzt olt bele. Ezek utan nagyon nem erdeke, hogy az o telefonjaikon akarmilyen konkurencia rendszere elinduljon.

Mivel egyikuknek sem erdeke, nincs realitasa. Lumia+Android vonalnak tobb van, volt mar olyan (azt hiszem Huawei) telefon, amit kiadtak WP es Android valtozatban is. Raadasul az Android nyilt rendszer, szoval ha modositani kell a portolashoz, az megoldhato.


A valasztas szabadsaga mellett vagyok, Lumia+Android parositasnak orulnek, es realisabb is lenne. Lumia+iOS viszont kizart (a felhasznaloknak talan jo lenne, ha meg egy OS-t valaszthatnanak, de egyik erintett vallalat sem menne bele).

2015. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinek kellene az a szar?
2015. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!