Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG g3 vagy Huawei p8 Lite?

Hopsalappipó kérdése:

LG g3 vagy Huawei p8 Lite?

Figyelt kérdés
Kerlek fejtsetek ki a velemenyeteket. A normalis valaszokat koszonom

2015. dec. 11. 17:29
 1/3 Lájsz ***** válasza:

Nagyon hajaz a kettő egymásra. Bár a P8 lite 8 magos,viszont csak 1.2Ghz-s,míg a G3 4 magos,viszont 2.5Ghz-n működik. A G3 kijelzője is nagyobb valamivel,illetve a felbontása kétszer akkora mint a P8 lite-nak,és a G3-nál míg az akku simán cserélhető,a huawei-é nem.

Leírás alapján egyértelmű G3.

Én G3-at használok immár 8 hónapja,és ne legyen félreértés,nem vagyok LG mániás,csupán annyi hogy ez alatt az idő alatt amit csak kigondoltam hogy egy telóval megcsinálható,azt az LG simán lezongorázta,így teljesen elégedett tulajként,tapasztalat alapján ajánlhatom.

2015. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt az igenyes es bo indokot... :D
2015. dec. 14. 15:05
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Nagyon szívesen! Remélem segített a döntésben. :)
2015. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!