Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek szülina...

Ancsii11 kérdése:

Milyen telefont kérjek szülinapomra? Samsung galaxy grand prime vagy lg g3 vagy samsung galaxy a3?

Figyelt kérdés

Sok telefon tetszik,de nekem most a samsung galaxy grand prime van a toppon,jó az ára is,szép is,gyors is..és sokáig bírja az aksi :D

A samsung galaxy a3 azért se tetszik már annyira,mivel hallotta,hogy nagyon hamar lemerül,van hogy lefagy,és valahogy a kinézete az jó..de nem nagyon kéne,meg túlvan árazva

És tavaly meg mindig LG G3-at akartam,mivel azt hallottam,hogy jó telefon..csak a kinézete nem tetszik,és a kamera helye,bekapcsoló gombja..úgyhogy még volt ,hgoy iphone 5s,6-ra gondoltam..de nagyon drága,és csak szaros 8 Mp kamerája van..és sokak szerint ..van hogy túl melegszik és egyik ismerősömnek felrobbant a kezében ..

Úgyhogy kérlek segítsetek melyik legyen,vagy esetleg mondjatok véleményt is! :)


14/L



2015. dec. 12. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Iphone 6s plus :D az adja

De am lg g3 az a legjobb.

2015. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"csak szaros 8 Mp kamerája van"


A magadfajtáknak inkább csak akkor legyen komolyabb telefonja, ha megdolgoztak érte.

2015. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék te pixelhuszár, itt egy 21 megapixeles kép, csak a kedvedért.

[link]


Mondanám, hogy nézd meg, hogy tényleg akkora, de úgy sem éresz hozzá. Mindegy is, a lényeg, hogy gyönyörű nem? Hát 21 megapixel.


Meg aztán nem tök mindegy? A kacsaszájos szelfik instára meg fészbukra úgyis csak kis méretben tömörítve kerülnek fel.


14 évesen még nem annyira ciki a barbi, szerintem inkább kérj azt.

2015. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" egyik ismerősömnek felrobbant a kezében"


Lol ezt még csak most olvastam el.

Az az ismerősöd gondolom a napihirek24like.blog.info.com.org származik.

Isteneeem. Mond már el, mire használnád, ha h**e vagy hozzá? Minek neked?

2015. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek mondj egy árat ,hogy max medig.Aztán hogy mire kell net Facebook,játék zene stb.Csak ezé után tudunk javasolni.
2015. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
iPhone 5s
2016. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!