Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite-on alapból...

Huawei P8 lite-on alapból van-e védő fólia? Csak egy megerősítést kérek, hogy ha van rajta azt nyugodtan leszedhetem-e?

Figyelt kérdés
Vettem rá egy védő üveget, de nem mertem még rátenni, mert ahogy néztem lehet van a készüléken védő fólia, de ezt nem tudom eldönteni. Óvatosan elkezdtem felkaparni a sarkát de nem igen láttam jelét hogy megadná magát. Ha van rajta egy védőfólia akkor azt nagyon passzentul rátették. Azért is gondolom hogy van rajta, mert a hangszóró és az előlapi kamera körül van némi szint különbség. Csak egy megerősítést kérek, hogy van rajta és nyugodtan leszedhetem!

2015. dec. 12. 09:55
 1/2 Lájsz ***** válasza:
Igen,van rajta. Bár az is igaz hogy nagyon patent az illesztése. Hasonlóval az xperia arc s-nél találkoztam,hogy gyakorlatilag csak sejteni lehetett rajta a fóliát,látni szinte sehogy. Ezért is veszem meg mindíg ezt a típust ha valahol látok leharcolt kijelzővel,mert tuti nem tudja a tulaj hogy végig fólia volt a telóján. :) Még annyi hogy elég merev a gyári fólia,ezért kell némi erő a levételéhez,de ha szép lassan húzod le,lejön szépen.
2015. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen van rajta egy patent illeszkedésű edzett üveg fólia.En is most vettem és én se voltam benne biztos...Ugy hogy teljesen felesleges rá másikat venni, hiszen a gyári az nagyon jó rajta.
2015. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!