Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hónapos telefon, recsegnek...

2 hónapos telefon, recsegnek a hangszórók, garanciába javítják?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja vettem egy BlackBerry telefont, és az előlapi hangszórója elkezdett recsegni (telefonálásnál, ha max hangerőn van durván recseg). Hátlapi hangszórója is enyhén recseg maxon.

Garanciális, van rá esély hogy javítják?



2015. dec. 12. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Esély van rá, csak a szerviz tud/fog rá válaszolni.

De miért kell maxon használni? Szükség van rá?

2015. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést!

Garanciaidőn belül meghibásodott. Miért ne javítanák meg?

Vagy arra gondolsz, hogy javítás helyet cserélik-e?

2015. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1x nem hallgattam meg maxon. Tetoválás közbe észleltem a recsegest,utána BBVE vel is teszteltem. Recseg.(a hatlapija is recseg..).

Igazából a cserében reménykedem, mivel Telekom nemigen ért a BlackBerrykhez.

2015. dec. 12. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:

"Garanciaidőn belül meghibásodott. Miért ne javítanák meg? "

Ha nedvességet kapott, pl. futóedzés közben az izzadt testtől a zsebben, az nem tartozik a garancia körébe.

Más típusú telefonnál ezzel utasították vissza, és nedvességet előidéző okkal igazuk is volt.

Úgyhogy nem annyira egyértelmű a dolog.

CSAK EGY LEHETSÉGES PÉLDÁT MONDTAM!!!

2015. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltam vele. Alaplapi hibára is gyanakszom, mivel az első és a hátsó is recseg.
2015. dec. 12. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:

#4.

Oké, ebben persze igazad van.

Nyilván akkor sem javítják, ha azért recseg, mert autóval átment rajta.

De mivel a kérdésben semmi ilyesmire nem volt utalás, és feltételez annyi értelmet a kérdezőről, ha ilyesmiről lenne szó, azt megemlítené, így evidensnek vettem, hogy egy tipikus "gyári hibáról" van szó.

2015. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

"mivel Telekom nemigen ért a BlackBerrykhez." - Ezt nem értem.

Nem a T. fogja javítani, hanem elküldik szakszervizbe.

2015. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3 Blackberrynk van volt. Mindegyikkel volt már baj. Telekom nem foglalkozik a blackberrykkel(nem véletlen nemigen lehet kapni). Az elozom is szervizbe került, kb azonnal adtak egy másik készüléket.
2015. dec. 12. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
"3 Blackberrynk van volt. Mindegyikkel volt már baj." - Biztos bennem van a hiba, de én nem vennék harmadszorra is olyan készüléket, amivel már kétszer megjártam.
2015. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2 darab z10 és vettünk, abból az enyém cserélve lett(Telekomaltal) egy Leapre.

A másik Z10 is rosszalkodik (többször javitottak). De a Leappel most azért meguntam. Megprobalom kilobbizni, hogy más készüléket (Iphone) rá csereljek be(+rafizetes persze)... Ha ez nem jön be, garanciális javítás után eladom(elvileg akkor újra megy a 2 év gari)

2015. dec. 13. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!