Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám samsung galaxy...

Deni1892 kérdése:

Hogy tudnám samsung galaxy ace 4 telefonomat felismertetni a számítógépel?

Figyelt kérdés
Letőltöttem a samsung kiest de csak tölt a telefonom. A számétogép usb ilesztő programja megfelelően van telepítve. Utána olvastam és irták hogy beálítás-alkalmazások-fejlesztés menüpont alatt be lehet állítani. én át turtam mindent de semmi arra utalót nem találtam. mi lehet a probléma megoldása?

2015. dec. 12. 14:26
 1/3 Lájsz ***** válasza:
A fejlesztés menüpontban tégy pipát az "usb hibakeresés"-hez.Ha rádugod a telót a gépre,húzd le az állapotsort,és a kapcsolatválasztásnál ha "csak töltés van kijelölve,válaszd az MPT-t.
2015. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy sehol nem találom a fejlesztés menüpontot!
2015. dec. 14. 00:06
 3/3 Lájsz ***** válasza:

A fejlesztői lehetőség a beállítások főmenüjében találod,legalul majdnem.

Ha nincs,menj be a beállítások alján "a telefonról" menüpontba, gördíts a build szám sorhoz és koppints rá 6-szor. Onnantól kiírja hogy előléptél fejlesztővé,és akkor ha visszamész a beállítások menübe,már lesz olyan pont,hogy fejlesztői lehetőségek.

2015. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!