Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely samsung telefonokat...

Mely samsung telefonokat tudnatok ajanlni? Kerlek azt is irjatok le hogy miert ajanlanatok stb, es lehtoleg 100K alatt legyen.

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 18:37
 1/3 rolessz88 válasza:
Note4 mert egyszerűen jó! Gyors gyönyörű kijelzö a toll most meg szenzációsabban használható jó filmezni rajta egy kezes funkció is jól müködik meg egyszerűen sztem h ilyen nagy és nem is vennék kisebbet! Plusz jól vezérelhető a számítógép is vele a tv is hifi is ! De az iPhone6(s) plus is nagyon jó ! Tudom h Samsung volt a kérdés csak nekem bejön az is!
2015. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rolessz88 válasza:
Bocs a 100 k nem olvastam :( akkor is note :) 4 van már 100 alatt de az használt :)
2015. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Galaxy Note 3 Dual (N9002) lenne a létező legjobb Samsung 100 alatt, Árukeresőn keresztül egyedül a West Tel (ha jól írom) webshop-ban volt ennyiért (81 ezer körül), de sajnos már elfogyott! :(

Így viszont Galaxy S4 LTE+ (i9506), vagy Galaxy A7 (A700FD Dual) - szerintem mindenképp ezek közül! (S4-nek a processzora, A7-nek az előlapi kamerája mérvadó)

2015. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!