Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat! Kód jelszó? Mi a...

Snapchat! Kód jelszó? Mi a különbség? Melyiket kell hasznalni?

Figyelt kérdés

nem tudom a snap jelszavamat es angol az egesz igy nem is ertem es amikor probalok beirni valami kodot amit meg regisztralaskor kuldtek uzenetbe de nem jo es pirosal ott van alatta angolul egy szöveg gondolom sőt biztos vagyok benne h valami olyat jelenthet hogy "elfelejtette a jelszavat?" na igen rámegyek és ezt az oldalt dobja ki [link]

itt is minden angol de valamenyit ertek beirom a felhasznalo nevemet márha azt kell de ha egyszer a jelszavamat nem tudom akkor hogy irjam be??? KÉrlek segitsetek olyan válaszokat várok akik tudnak normálisat adni normálisan!



#snapchat #jelszü kód
2015. dec. 12. 20:25
 1/2 anonim válasza:
Megoldódott már a probléma?
2015. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen!
2016. febr. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!