Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásismétlőt keresek NOKIÁRA?...

Hívásismétlőt keresek NOKIÁRA? Igen arra keresek.

Figyelt kérdés
Nokia (okos teló 530) telefonra keresek alkalmazást, ami folyamatosan tárcsáz. Úgymond hívást spammol. 5 másodpercig csörget utána letesz újratárcsáz, ha hangposta jön lerak, ha felveszik lerak.
2015. dec. 13. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs. és ne görénykedj mert feljelethetnek
2015. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miért is lenne jó?
2015. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Nem válaszoltál a kérdésre és jogi tanácsért sem fordultam hozzád. A népnevelés korának ebben a formában vége, senki nem kíváncsi a morális ars poeticádra. NEMMMÉRTEM VASZDPEG, HOGY AKKOR TÉGED KI KÉRDEZETT?


Csinálj gyereket tanítgasd azt, ha ilyen ügybuzgó környezetformálási hajlamod van. Ne idegeneken vezesd le, akikhez se közöd és nem is kérdeztek tőled. Mondanám, hogy ha már van gyerek csinálj mégegyet, de azért inkább ne szaporodj túl. ELEGEM VAN EBBŐL A TÍPUSBÓL!


#2

Szakaszos távirányítás, lakásautomatizálási dolgokhoz barkácsmód, te kis kíváncsi.

A 2 telefonon ingyen lehet beszélgetni egymás közt, olyan tarifa. Így nem kerül 80 forintba a megkezdett perc, viszont újra tudja küldeni a jelet szakadás/megszakítás/hangposta után úgy, hogy nem én keccsölök vele, hanem kb4 perc után elég ha leállítom.


Ennél bővebbért már pénzt kérek, mert a tanfolyamokat nem ingyen tartják.


Nem mindenki 12 éves, aki itt kérdez.

2015. dec. 15. 14:23
 4/4 A kérdező kommentje:

De úgy látom ezt a kérdést most törlöm a listámról, mert itt normális válasz nemigen lesz. Ha meg tévedek valakinek hátha hasznos.


www.gyakorinépnevelés és visszakérdezés.hu.....

2015. dec. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!