Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxys6 edge vagy...

Samsung galaxys6 edge vagy iphone 6s?

Figyelt kérdés
nm tudom melyik a jobb marmint neztem sok vidit a samsung kicsit jobban bejon a kepermyo formaja miadt meg hogy nagyobb de ha a samsungot veszem akkor azzal gaz leszek vagy nem...mert ugye egyik sem olcso e sha most kiadom ra a [enzt akkor nem szeretnem egy idore levaltani...
2015. dec. 13. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

miért lennél gáz a samsungtól? ugyan az a divatmárka, mint az apple...


Nyilvánvalóan divatmobil kell, úgyhogy a samsungot 'javasolnám'... de azt is csak azért, mert ha 'menő' akarsz lenni, akkor neked kell a fölösleges kerekített képernyő és a mindenféle nemlétező funkció amit ráírkálnak a dobozra.

(nem mintha az apple jobb lenne, de annak nincs kerek képernyője)

2015. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

samsung is van olyan jó mint az apple

nekem iphone 6-om van amúgy, szerintem az teljesen jó. szóval biztos a 6s is jó :D

2015. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most vettem új telefont, nem bántam meg és mérföldekkel jobb mint az android! (Egy iPhone 6s tulaj)
2015. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en felek oszinten a samsungtol eddig mindig samsungom volt es 3 evig tartott az s3-asom 4 honap aladt meghalt az aksija nem tudom...es hamar fagyik stb es sose toltom tele mert tudom h attol is fagyhat se jatek nm volt rajta se sok kep se zene stb...szal lehet egy iphonnal jobban jarnek amugy is ez lenne az elso szal kiprobalom remelem nm banom meg...
2015. dec. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!