Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ConCorde SmartPhone Spirit-ről...

W_Gyuri kérdése:

ConCorde SmartPhone Spirit-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tesztet nem találtam róla, és a ConCorde márkát nem ismerem, se azt hogy milyen a támogatása, lesz-e hozzá később frissítés, javítás, illetve hogy van-e hozzá normális szervíz. Most 35ezer ft az extreme Digitalban. Ha tudtok megbízhatóbbat 30-40ezer ft környékén, akkor kérlek írjatok. két szemponthoz ragaszkodok, hogy 5"-os legyen és android legyen a mobil.

2015. dec. 13. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Nekem smartphone spiritem van, szeretem, nagyon nincs vele bajom, szóval ajánlom, nyilván vannak sokkal jobb telefonok, de az árához képest szerintem megéri. Nem vagyok telefonszskértő, de én elégedett vagyok! Én mondjuk 23-ért vettem, lehet le volt árazva,nem tudom. Más telefonról sajnos nem tudok nyilatkozni.
2017. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!