Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érné meg megvenni?...

Melyiket érné meg megvenni? Iphone6, Iphone6s, Iphone6Plus, Iphone6sPlus?

Figyelt kérdés
Iphone
2015. dec. 14. 14:14
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:
71%

Megérni egyiket sem, mert nem jó az ár/érték arányuk.


Viszont ha már feltétlen iphone vonalon akarsz mozogni, akkor keress fel egy olyan üzletet, ahol az 5. széria is bent van és tapicskáld végig őket. A 6-os ugyanis meglátásom szerint már túl nagy lett, nem lehet egy kézzel átérni a legtöbb embernek, így kétkezes telefont csináltak belőle.

2015. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem iPhone 6s!
2015. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amelyikre pénzed van főként...meg azért nem elhanyagolható méretkülönbség van köztük...én például plust sosem vennék, mert nekem nagy...
2015. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 2010 óta használok iPhonet, de nekem is az utóbbi évek iPhonejai nem tetszenek. nagy, egy kézzel nem érem át így meg számomra használhatatlan. csak azért mert most ez a menő, hogy gyártsunk tepsi telefonokat azért igazán kiadhatna már egy kisebb méretet is ilyen tudással.

a méretet neked kell látnod! ha eddig Samsung galaxy tabot használtáltelefonálásra az i plus se lesz szokatlan. azon kívül meg a penz számít. nekem nem érne meg negyed millió Ft-ot egy telefon ugy, hogy tényleg szeretem az Apple termékeket. ár érték arányban most talán a 6 jobban megéri és gyorsaságra már az is szerintem bőven jo, de ha meg pénz nem számít egyértelműen a legújabb mert azzal akar 4-5 évig is kibírod ha vigyázol rá! viszont szerintem ne a 16 Gb modellt vedd. ha kicsit is használod a telefont fotózásra, akár sorozatot nézni rajta ( mert egy i6on akár már lehet) nagyon gyorsan be fog telni.

remélem segítettem.

2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!