Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül ennyire a telefonom?

Mitől merül ennyire a telefonom?

Figyelt kérdés

Üdv :)

Mostanában (3hete) vásároltam a telenornál egy Lg leon 4G Lte telefont és letöltöttem rá pár alkalmazást na meg egy játékot is és mióta az a játék fent van azóta a telefon még kikapcsolt internet és minimum fényerő mellett is nagyon merül ha nem játszok akkor is (ez a nagyon merülés azt jelenti hogy óránként merül 4-5%-ot) De ha bekapcsolom az internetet van hogy 1 óra alatt merül 10-12%-ot is

Mitől lehet ez? Mert már a játékot is letöröltem meg csináltam factory resetet is és nem nagyon látszik hogy hatásos lenne. :(

Van erre a problémára valami megoldás?

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2015. dec. 14. 14:44
 1/4 anonim válasza:
az elején nekem is ilyen volt ( samsung galaxy ace 4) de ibővel ez valahogy abbamaradt! remélem neked is idővel elmúlik!
2015. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg is szünt a problémám mert egy telefonboltban dolgozó ismerősöm aztmondta hogy este ha lemerül 5%-ig akkor kapcsoljam ki a telefont es toltsem fel kikapcsolva 100%-ig

Es ettol megjavult!:D

2015. dec. 16. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:
De azert koszonom a segitseget!:)
2015. dec. 16. 22:48
 4/4 anonim válasza:
szívesen!
2015. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!