Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jabra Easy Voice, vagy Plantro...

Jabra Easy Voice, vagy Plantronics M70. Melyik jobb bluetooth headset?

Figyelt kérdés

Szeretnék bluetooth headsetet venni, de nem tudom, hogy melyik érné meg jobban. Elsősorban a megbízhatóság és a hangminőség lenne a szempont, de fontos lenne, hogy kompatibilis legyen LG G3s telefonnal (bár ez szerintem alap).


A Plantronicshoz sokkal több véleményt láttam és talán népszerűbb is, viszont a Jabra-nál szimpatikus az, hogy van hálózati töltő és többféle füldugó és -kapmó. Hangtesztet pedig egyikhez sem találtam.


Elsősorban telefonálásra használnám, de nem lenne ritka a zenehallgatás sem.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. dec. 14. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem speciel nincs bluetooth headsetem de annyit tudok mondani hogy viszont van egy Plantronics GameCom 788 headsetem, én tudatosan vásárolok mindig megnézem mit veszek és honnan veszem meg,és biztosan állíthatom hogy a Plantronics egy él márka az egyik legjobb számomra Audio Technika,AKG,Plantronics ha komunikációs eszközökről van szó a Plantronics 55 éve fejleszt csak és kizárólag Headseteket,Komunikációs eszközöket erre specializálódtak ha a Plantronics Wikipedia-t elolvasod ott azt is megtudhatod sok egyébb más mellet hogy ők annyira komoly cég hogy a NASA nak is fejlesztettek Headseteket,és valószínű mind a mai napig így van ez itt olvashatsz a Plantronics ról hogy milyen márka milyen cég azért jó ha tudsz Angolul [link]
2015. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. dec. 29. 12:20
 3/3 Unari válasza:

Már biztos késő, de én Jabra Classic-ot javasolnám. 7600 Ft. és magasan a legjobb ebben az árkategóriában és nem egy jóval drágább típussal szemben is. ide írtam véleményt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2016. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!