Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rosszul frissítettem az Ipad...

Rosszul frissítettem az Ipad 2-met hogy lehet visszaallitani?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak az ipad 2 készulekemmel.

4 evvel ezelott kapott ipadom az eredeti 4.3.3 ios szoftverrel jailbreak-elve hasznaltam, de mostanra mar nagyon akadozott igy Itunson keresztul frissitettem de a szoftver csak a legujjabbat engedte ratenni a keszulekemre (9.1 rendszert ami elvileg mar nem kompatibis az ipad 2 vel )

Ez sajnos a gyakorlatban is ervenyesult megprobaltam visszallitani az alap alapotot de mar mindenre csak hibauzenetet jelez vissza az ipadom bedig nem hajlando bekapcsolni csak egy Itunes feliratot es egy kabelt jelez ki.

Ilyenkor mi a teendö? Helyre lehet még hozni ?



2015. dec. 14. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs azzal semmi gond, mármint a szoftverrel. 9.2 van jelenleg, ami van iPad 2-re is.


amit elrontottál, az az, hogy nem frissíteni kellett volna, ha jailbreak-elve volt, hanem restore-t csinálni.


ha DFU módban van, akkor elvileg működnie kellene a helyreállítási módnak.

2015. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gépről frissitsd le itunessal
2015. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!