Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudja ezt valaki hogy ez mi...

Tudja ezt valaki hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma jött ez ilyen üzenet nekem sms-ben ANGOLUL:

from www.freelotto.com your mobile number was selected as a winner of 2,000,000 in the freelotto draw, please email nationalclaimsunit@gmail.com for claims.


Rákerestem az oldalra, ahonnan jött, és én még ott az életben nem jártam, abszolult nem volt ismerős ez az oldal....


Most mit csináljak? Egyáltalán mi van?


Arra is emlékszem, hogy én biztos hogy a neten sehol sem adtam meg a telefonszámomat...



2015. dec. 16. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:

a telefonszám is furi, mert túl sok a számjegy....


kezdi egy +-al és utána 12 szám

2015. dec. 16. 18:40
 2/3 anonim válasza:
Nem kell ahhoz sehol megadnod a számod, hogy ne tudják elküldeni rá a reklámos átverőszövegeket csak úgy random. Ne törődj vele, töröld ki. Velem is volt ilyen, ezek a számok általában emelt díjasok, úgyhogy szerintem semmiképp ne küldj vissza semmit! Főleg, ha fogalmad nincs az egészről...
2015. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Nemsokkal később megmutatam anyukámnak is, szerinte is egy nagy hülyeség az egész, úgyhogy azon nyomba kitöröltük...

2015. dec. 17. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!