Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640-es telefon...

Microsoft Lumia 640-es telefon megfelel erre a használatra?

Figyelt kérdés

A Microsoft Lumia 640-et csak Fényképkezesre, videókészítésre, Zenehallgatásra, YouTube, Facebook-ra használnám. Semmi másra nem! Nem játszok rajta, nem szerkesztek raja, nem érdekel semmilyen app.

A videókészítés is hobbi szinten lenne csak.

Egyébként szép videókat készít?



2015. dec. 16. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen megfelel.Amúgy jó telefon.
2015. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel nincs Youtube app WP-re. Se normális facebook app. (Egy 640 használó)
2015. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eleg buggos. Valamikor (sokszor) ki es be kell kapcsolni (csak lezárni szoval nem teljesen kikapcsolni) én megfogadtam a kovi telom android lesz 10000000000%
2015. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Van rajta garancia gyárilag...küld el szervizbe. Nekem ilyen gondom sosem volt vele még.
2015. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok- Bocsesz azthittem 630-as kérdés. Nekem az van.
2015. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Youtube helyett ott van a Tubecast. A Facebook pedig a droidon is szar.
2015. dec. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!