Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon kérjek karácson...

Milyen telefon kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Leginkább gamlésre használnám valami olyan kellene ami bármit elvisz.
2015. dec. 17. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Iphone 6s plus
2015. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
tudtad hogy a telefont telefonálásra találták ki?... kérj inkább konzolt
2015. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
galaxy note 4. minden jatekot maxon elvisz, és fele annyi mint az alma 6s plus
2015. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

PC-t vagy konzolt kérj, ha játszani akarsz, ne telefont bakker, azt nem arra találták ki. :D Egyik sem visz el bármit, még a legújabb, legnagyobb képernyős sem, mert az appokat folyamatosan frissítik, és előbb-utóbb minden telefon kevés lesz hozzá, hogy aztán meg kelljen venned a még nagyobb kijelzős, még nagyobb memóriás, még drágább modellt.

Komolyan ez már nevetséges, hogy valaki gamelésre akar telefont. Hihetetlen, mi lett a mai gyerekekből. :D

2015. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Játékra szerintem is inkább PC-t vagy konzolt.

Ha meg tényleg "gamlésre" kell akkor szerintem Nexus 6,ha tényleg nagy kijelző kell akkor P8 Max vagy Nexus 6P.

2015. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

-OnePlus 2

-ASUS ZeFone 2 Laser

-Xiaomi Redmi Note 2

-Meizu m2 note

-Huawei P8 Lite

-HTC one m9

-Sony Z5

- LG G4

-Honor 7

-Nexus 6

-Microsoft Lumia 950/ Lumia 950 XL


Ezek lehet nem divat telefonok mint a TouchWiz miatt fél év után belassuló Samsung vagy a kis kijelzős alig tudó iPhone amiben az iOS az egyetlen értékelhető dolog, de kicsi a proci, aku meg kb minden. De ezek a telefonok amiket felsoroltam most a legjobb telefonok.

2015. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha telefonon játszani akarsz, ahhoz egyszerre kell erős ram, gyors processzor, és mivel a játékok relatíve sok helyet foglalnak, minél nagyobb tárhely kell, hogy másra is maradjon elég. Így összességében a Samsung Galaxy Note 4 szerintem tökéletes választás lehet, ha mindenképp telefon kell, de amúgy egyetértek, hogy ha csak erre a célra kell, akkor inkább konzolt vegyél!
2015. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Konzol és Pc az van.Amugy még weblap készítéshez használnám.
2015. dec. 17. 17:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Weblap készítéshez, na mostmár visítok :)

A PC nem jó? Nem elég jó fejlesztéshez, nem tudja a kódokat igaz, de a gamlés telefon fogja tudni. Kb. akkor mindened megvan de még nem elég neked, kell egy 80-90e Ft-os telefon is.

2015. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

"-OnePlus 2

-ASUS ZeFone 2 Laser

-Xiaomi Redmi Note 2

-Meizu m2 note

-Huawei P8 Lite

-HTC one m9

-Sony Z5

- LG G4

-Honor 7

-Nexus 6

-Microsoft Lumia 950/ Lumia 950 XL


Ezek lehet nem divat telefonok mint a TouchWiz miatt fél év után belassuló Samsung vagy a kis kijelzős alig tudó iPhone amiben az iOS az egyetlen értékelhető dolog, de kicsi a proci, aku meg kb minden. De ezek a telefonok amiket felsoroltam most a legjobb telefonok. "


-Galaxy S6 mindet veri, 2015 legjobb telója is egyben. Nem fog belassulni.


Szóval kedves kérdező,a te telód az a galaxy s6. Márcsak megkel venned.

2015. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!