Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SIM kártya vagy a telefon...

A SIM kártya vagy a telefon hibája?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy kártyafüggetlen telefont és ahhoz később vettem sim kártyát ami jó is volt de egy idő múlva nem ismerte fel a kártyát. kiszedtem majd vissza raktam és jó lett. Később megint elő jött ez a hiba de már nem segített rajta a SIM ki majd behelyezése ezért SIM kártya csere lett az eredménye. Most az új SIm is ugyan ezt csinálja. Lehetséges, hogy a telefon a bűnös vagy csak a régebbi kártyákat az újabb készülékek nem ismerik fel? Egyébként micro sim-ről van szó.

2015. dec. 18. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bizományiból vásároltad, akkor ne csodálkozz, hogy szär a telefon!

A MicroSIM foglalat a ludas.

Szomszédom is így járt a bizományiból vásárolt 25k értékű SONY Xperia L telóval.

Hiába tette be testvére SIM kártyáját is, egyikőjükét sem ismerte fel.

Vissza vitte a telefont, vissza kérte az árát, tett még hozzá 30k-t, majd vett belőle egy ÚJ, Samsung Galaxy Grand Prime-ot.

2015. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi egy haverommal beraktuk az ő SIM-jét és tökéletes volt, azt felismerte. E miatt vettem egy másik SIM kártyát és azt szintén felismerte de egy idő után így gondol egyet és mintha letiltaná a telefon vagy nem tudom. Ha hívni szeretnék valakit akkor azt írja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton. Felhívtam a szolgáltatót (T-mobile) és ott azt mondták, hogy minden rendben van....
2015. dec. 18. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkorm fogalmam sincs, mi lehet :S

Pedig nem kell szabad hibásnak lennie a MicroSIM-nek!

Amúgy a T-Mobile-nál milyen tarifacsomagba vettétek a MicroSIM kártyát és mennyi pénzért?

Azért kérdezem amúgy, mert Huawei MediaPad T1 8.0 LTE PRO tabletem van és abba venék!

2015. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kártyát egy Auchan áruházban vettük 3600 FT értékben sima feltöltőkártyás.
2015. dec. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!