Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a neve annak az applikáción...

Mi a neve annak az applikációnak, ami óránkén figyelmeztet arra, hogy ilyál 1pohár vizet?

Figyelt kérdés

Azért kéne nekem ez az app,mert egész nap nem iszok semmi,ha megiszok 3pohárral egy nap az már nálam sok,de nem azért nem iszok,mert nem akarok,hanem egyeszerűen nem érzem hogy mikor vagyok szomjas,de ha lenne ez az applikáció,amiről már hallottam,akkor talán picit többet innék:)

15/L



#víz #telefon #app #ivás #Appplikáció
2015. dec. 19. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ami figyelmeztet hogy óránként igyál 1 pohár sört?
2015. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Mert magadtól nem jut eszedbe?....:)



Sok olyan van ami óránként riaszt, speciális vízivóst nem tudok. De például:

[link]

Na tessék, most meg épp belebotlottam egybe:

[link]

2015. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aaaa, ugyanazt linkeltem másodszor, itt a vízivós:

[link]

2015. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


stb:

[link]

2015. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nem fogalmaztál pontossan vagy elirtad, mert az aplikaciôt anyucinak hivják hogy kicsi fiam igyál egy pohár vizet hogy a dehisratálast elkerüljed kis szivem egyettlenem..
2015. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, régebben a karórák is csipogtak óránként, de manapág a kis gyökerek a seggüket se tudják megvakarni, ha nincs hozzá "app"...
2015. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A segítő szándékú kommenteked nagyon köszönöm.

A többiknek pedig üzenném,hogy a szüleim külön élnek,apukábbal lakok,ő rengeteget dolgozik hogy eltartson minket és ő is tudja hogy keveset iszok,de nem teheti meg,hogy a munkahelyéről óránként hívogasson hogy ittam-e ma eleget,ezért gondoltam,hogy jó lenne egy ilyen applikáció,ami figyelmeztet.Nem mindenhez használok telefont.Szóval lehet piszkálni nyugodtan,de ez egy valós probléma,amit én így tudok megoldani.

Köszönöm,szép estét mindenkinek.

2015. dec. 19. 22:47
 9/9 anonim válasza:
Jaj rontom bontom hogy a hajnali dér csipje meg a fülcimpádat hogy milyen jol nevel to lettél hogy megköszönöd a hozzászolásokat. De egy dolgot Ne felejtsél el hogy itt mindenki segiteni akart, Persze TE fel dobtak a labdát és mivel másoktôl várom a segitséget arra amire egyedül TE kellene figyeljél most nyalogatod a sebeidet, hogy a szüleid elváltak. Hát ez valôban szomoru és sajnálatos de semmi közé ennek itt ehhez! Miért? Mert TE vagy felelös arra hogy igyál vizet TE Le is Irtad, hogy Nem azèrt Nem uszol mert elfelejted vagy Nem akarsz inni hanem................és akkor jönnek a kifogások amit masoktôl vársz hogy segitenek söt még támadtam is hog voltak hülye vagy Nem idevalô megjegyzések Igen vannak és lesznek mert ez egg ilyen oldal ahol ezzel számon I lehet. De egyszerübb lehet akkor hogy a telefonod at beállitsad és minden orávan ébresszen egy jellegü hogy akkor TE Tudod hogy ez most jelzi hogy neked vizet kell I nod hogy dehidratálást elkerüljed. Ez ilyen egyszerü ehhez Nem kell géniusznak lenned hogy erre rá jöjjél, de ha tévednék elnézésedet kérem hogy alul biráltam az inteligenciádat hogy elölegeztem ezt a bizalmat hogy erre TE is képes lehetsz külsö segitség nélkül . Fontos ha szòba került hogy ahol élsz és meleg van gyakorolni kell vizet in nod mert a szervezet a leheleteddel és a folyamatos légzéssel valamint izzadással állandoan veszit a viz illetve folyadékkal a szervezetedben. Ez Nem vicc ezt komolyan mondom mert ahol dolgozok ( Nem Európában ) nalluk allandoan inni kell vizet mert a meleg miatt az ember viz szükséglete folyamatossan csökken és minden orában inni kell vizet! Naponta 5 literature kell inni folyamatossan és ezt itt komolyan veszik hetente többször van hogy ellenörzik a vizeletet hogy elég vizet iszunk amit a vizelet szinéböl allapitanak meg ! Ha a szinesebbé Nem megfelelö azonnal elküldenek egy hüvös helységbe egy orát kell ott lenni és egy vagy kettö litre vizet kell meginni , mert a szervezet jelzi a vizelet szinével hogy azonnal kell inni vizet! Ez nagyon komoly dolog mert amikor TE szomjas vagy akkor már késö hogy utólag igyál akkor már a szervezet hiányokat ezért kell folyamatossan vizet innod és Nem arra varni hogy Ja Nem vagyok szomjas! Itt ahol dolgozol ezt annyira komolyan veszik Amugy állandoan 38 folk vagy még több van de gyakori hogy 45 for is van mert tropusi meleg can Nagy pára tartalommal ejjelente is. Tehát szerencsemre európában ilyen meleg nincsen de az utobbi idöben nyaron Magyarországon is sokszor Nagy melegek vannak ami miatt otthon is sokszor oszt annak vizet az utcânkban azèrt hogy ezt elkerüljék hogy az emberek kiszaradjanak. Nem arra gondolok hogy valaki kicserepesett szájjal az utcânkban ossze esik és meghal, de nagyon hasonló èlek mutatkozo aki ha Nem szikra elég vizet az ember mert fejfajas es rosszullét az elsö tünetek jellemzöje! Vedd komolyan és csak a TE felelösségre drew hogy ez Nem játék ha szüleid erre utaló jeleket mutattam veled hogy igyál pedig TE Nem is vagy olyan zonában a földrajzi paramétereken hogy ezt annyira komolyan vedd mint ahol én dolgozol. Itt ha valakit háromszor talal nak olyan helyzetben hogy Nem Ivott elég vizet akkor azonnal repülöre ültetik és elbocsájtjak mert a szervezete Nem alkalmas erre a folyamatos meleg tròpusi klimavára és káros lehet a szervezetére itt erre nagyon figyel nek mert az egészség a legfontosabb amit ugy orvosolják hog reggel munka kezdèskor mindenki feltölti a 5 litres Vastag falu müanyag tartályát Amin kis fül van és azt hordozza magával amiben lehet jegyet is tenni hogy mindig kellemes hüz vizet lehessen inni. Ez kötelezö aki Nem teszi azonnal elvocsájtják és Nem kell inni mint az állat de oranként négyf öt kort you gyakran mindig meg teszi az elveszitett viz cseréjét hogy Ne legyen egészségre káros és mindenkinek a saját jol felfog ott érdekében kell tennie ahogy neked is saját érdekében kell ezt cselekedned mert a szervezetednek szüksége van a folyamatos viz ivásra! Nagyon fontos hogy Tudd hogy a Sok LÓ NYÁL cola meg hasonlò üditös irtal ök Nem jôk mert abban Sok cukor van ami pont ezt rontja mert azok csak jo reklámozni de a legjobban a tiszta friss viz ami pòtolni tudja az elveszitett nedvet amit a szervezetednek szüksége van! Szoba cola kávézással amik Nem jók azokat kerüljed....Nem akarok okos tojás lenni Ne hid de itt ezeket mondjak és sajnos Magyarországon nincsen megfelelö tájékoztatás ezzel kapcsolatban hogy az emberek tisztán lássák és tudják az utóbbi évek ben a klimaváltozás változással kapcsolatos hidratáló viz ivás szükséglete. Itt minden wécében van egy plakát a hàrom vizelet szin mintárol hogy melyik a jó és melyik az amikor inni kell vizet vagy amikor azonnal kell egy liter vizet a szervezete juttatni mert karos szintre jutott a viz tartalék szintje. Vedd ezt komolyan és TE legyél aki beállitom az ébresztöre a telefonod at hogy bizony old idönként jeleztek hogy vizet igyál ! Neked fontos és ember társaidnak hogy Ne jussál olyan helyzetbe hogy mentöt vagy orvosi segitséget kelljen hivni hogy Nem ittál elég vizet és infuzioval kelljen téged vissza hozni a megfelelö szintre. Ne felejtsd hogy otthon Magyarországon is Sok idöszerint ember lessz rosszul a Nagy kanikulai melegben amit Sokan Nem tudnak hogy a kevés viz ivás az egyik okozója mert azt mondja Nem volt szomjas ! Ne várd meg mig szomjas vagy legyen veled mindig egy kis flakon viz amit gyakran kortyolgatsz hogy ezt elkerüljed! És ez üzente mindenkinek aki ezzel nincsen tisztában. Sok sikert egy pohár viszel üritve és egészségedre!
2015. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!