Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a képernyő zár...

Elfelejtettem a képernyő zár kódomat, hogyan lehetne a telefon memóriából a képeket/videókat elmenteni?

Figyelt kérdés
A telefonomat nemrég kaptam vissza szervizből.. Minden rendben, azt leszámítva hogy 1 hónap után már nem tudok belépni a billentyűzárral, szóval elfelejtettem.. Na most találtam rá megoldást, (elvileg) hogy lehetne gyári beállításokra visszaállítani, csak az - az egy bibi van, hogy a telefon memórián lévő képek/videók is elvesznének, amit én meg nem szeretnék - ha csak nem muszáj. Ebben kérném a segítségeteket

#jelszó #Android #képernyő billentyű zár elfelejtése #android nem tudom a jelszavamat #képek videók lementése #tudom a jelszavamat
2015. dec. 19. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:

És amit elfelejtettem:

Andorid 4.4 KitKat

Navon Mizu d501

2015. dec. 19. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Elég gyenge történet. Sokkal jobb meséket is előadtak már itt, hogy hogy lehetne kiszedni a barátnő telefonjáról a képeket :) Gyúrjál még rá egy kicsit, több fantáziát!
2015. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Figyelj csak haver ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor lakat.

Erre a feltételezésre meg inkább nem is reagálok.

2015. dec. 24. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!