Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony SmartWatch 2 okos óra...

A Sony SmartWatch 2 okos óra kompatibilis az 5.1.1 android rendszerrel?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van valami alkalmazás vagy frissítés amivel megoldható a dolog? A SmartWatch 3 elvileg már kompatibilis, de a 2-ről nem tudok.

2015. dec. 19. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

HÁNYSZOR RAKOD MÁR KI EZT A KÉRDÉST?!?!


Egyszer már megválaszoltam. MŰKÜDIK.

Minek kell ezt túl bonyolítani?!

MŰKÖDIK. Mégis miért ne működne?!?!?!??!


És ilyenkor ne legyen ideges az ember.

2015. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap töröltem az első kérdésemet, ezért azt hittem, hogy már nincs fent. Logikusan. Nem is láttam, hogy válaszoltál rá, hiszen nem kaptam róla értesítést. Sajnálom, hogy ezzel felidegesítettelek. Ha valaki kérdez valamit, ne kérdéssel válaszolj vissza. Azért gondoltam, hogy nem kompatibilis, mivel van egy-két oldal ahol azt írják, hogy 4.4-ig működik. Gondoltam megkérdezem. Sajnálom. Egyébként köszönöm a választ. Ha adhatok egy jó tanácsot: Caps off, mert nem mindenki szereti ha kiabálnak és esetleg ha emberedre akadsz akkor pofán basznak véletlenül. Üdv.
2015. dec. 20. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán írok így , Caps Lock-al, csak hát tudod mennyire feltud idegesíteni az ilyen? Valószínűleg nem.

Egyébként a kérdésed hiába törlöd, csak a "Saját kérdéseim" ből fog törődni.

2015. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyne tudnám! Itt volt rá a példa..
2015. dec. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!