Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony m4 aqua vagy huawei p8 lite?

Nagylilian2003 kérdése:

Sony m4 aqua vagy huawei p8 lite?

Figyelt kérdés
Telefont kapok december végén és ezek közül választhatok,na most komplikált a helyzet mert apukámnak p8a van...ezért neki alap hogy lite de most úgy látom hogy inkább sony...kb. 3 hete biztos voltam benne hogy litem lesz sőt legjobb barátnőm is akart egyet ezért milyen menő iker teló de erre pár napra osztálytársunk kijelenri hogy ő is kap...mindketten megkapták Blackdridaykor én meg várhatok egy csómó ideig ezért majd azt gondolják hogy leutánoztam őket....(lehet hogy valaki azt gondolja hogy fölösleges mérgesnek lennem az nem ért meg....nekem ez egy jó nagy gyomorszájon vágás volt...)fogtam és megmondtam mindenkinek hogy lemondtam a telefonról..kibékültünk de azért ott van még mindig a problémám ma bementünk a szolgáltatóhoz hogy nézzünk akkor telót nos nagyon tetszik mindkettő..ugyanolyan szépek.Viszont igen a tárhely az gagyi az Mnél ami nekem elviselhetlen lenne mert S4em van (16gb) és mindig kapom hogy tele van a tárhely...az tetszett az m4ben hogy vízálló de mondták hogy mostmár nem.csak cseppálló amit nagyon sajnálok de az m4en most lesz 6.0 ANDROIDOS RENDSZER ami nem lesz a liten csak a p8on. A legjobb barátnőm úgyvan vele hogyha nem a huaweit választom mérges lesz..liteból csak fekete van de az m4ből már fehér is és én fehéret szeretnék. Amit használok telefonon:selfie,kamera,telefonálás,sms,sok netezés,játék,videónézés...ennyi.Ha valakinek van egy jó INDOKOLT ötlete azt szívesen hallgatom (határidő:december 29.)Előre is köszönöm !! 😙😙😙😘😘😘😗😗

2015. dec. 19. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én Huawei P8 Lite-ot vettem magamnak , igaz csak Karácsonykor kapom meg!


Én a Huawei-re szavazok!

Megmondom miért:

Jó kamera ( lehet hogy fakónak tűnnek a képek amiket lő , de így felel meg a valóságnak

Jó hangzás

16GB Tárhely

És még sorolhatnám

2015. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyételmü p8 lite.

A sony nak ahogy mondtad kevés tárhelye van érre kevés játék férne

2015. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia.Nos értem az érveidet..de a kamera ugyanolyan mindegy ja és azt elfelejtettem említeni hogy ugyanannyiba kerülnek...egyébként gratulálok a telefonboz.Mint mondtam én ismerem már a p8 litet elég rendesen..de ez a dolog az utánozós egyszerűwn kiakaszt...Köszi a válszt ! 😊😊😊
2015. dec. 19. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2 közül mindenképpen a P8 Lite-ot,nézd meg az árukeresőn a véleményeket,az alapján az M4-el elég sok a probléma.De még tudom ajánlani a Moto G 2015-öt,arra biztosan kijön a 6.0-ás Android,vízálló,16GB tárhely és 2GB RAM van benne,a kamerája elég jó(Nexus lencséje),Stock Android(jól optimalizált).A 16/2GB-os verzió ha itt kapható: [link]

Ha ez nem jöhet szóba akkor mindenképpen a P8 Lite.

2015. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne akasszon ki ,ne törődj vele!


Sok embernek van ilyen telefonja!


Egyik volt osztálytársamnak is ilyen telefonja van

2015. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van..

Az s4et apától használtan kaptam szeptemberben előtte sony xperia m em volt..annyira nem tetszett de az m4 mindig is vonzott...Köszi a választ ☺

2015. dec. 19. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2015. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4 : mint mondtam a szerződésem miatt ez a kettő . De köszi megnéztem és tényleg jó telefon

#5 : mindenki ezzel bíztat de nekem az úgy nem lenne olyan kényelmes ha nekem is olyanom lenne . Neked is nagyon köszönöm 😊

2015. dec. 19. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!