Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnál, ha kb csak játékra...

Telefonnál, ha kb csak játékra kell, a belső memória mérete vagy a RAM mérete a fontosabb?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémnek szeretnénk egy telefont (11 éves), de csak játékra fogja úgy is használni. Az apja azt mondta, hogy a RAM mérete a fontos, én meg már nem tudom. Mivel ugye a játékok a belső memóriára jönnek, ezért szerintem az fontosabb. Köszi a válaszokat!!

2015. dec. 20. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha kevés a memória max. kevesebb játék fér el rajta. Ha kevés a ram akkor meg lehet szaggatni fognak rajta a játékok.

Egyébként az erős soc lenne a legfontosabb. Aztán a megfelelő mennyiségű ram és végén a tárhely.

2015. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32GB tárhely, 3GB RAM meg egy 4 magos Snapi processzor már tökéletes játékra (is).
2015. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szabad tárhely és a játék(ok) mérete határozzák meg, hogy felfér-e a telefonra + az esetleges játékmentések, szóval a tárhely inkább csak afféle "kapacitás meghatározó". A ram határozza meg, hogy a telefon mennyire bírja el, le-e tudja játszani, és persze a gyors processzor is fontos.

Szóval a kérdésedre válaszolva mindkettő fontos, elvégre hiába van elég tárhely, ha nem elég erős hozzá a ram, vagy pedig hiába elég erős, ha a játék nem fér fel.

Amúgy mennyi rá a keret? Akkor ajánlani is tudnék telefont!

2015. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!